Таврійський Національний Університет
ім. В.І.Вернадського

Фільм "Таврійський університет".
Дивитися
         Науково-дослідна частина       Наукова бібліотека  Профспілкова організація    Державні закупівлі                 Архів новин                  
Новини

Філософський факультет

Захист кандидатської дисертації в спеціалізованому ученому раді До 52.051.09 на здобуття вченого ступеня кандидата культурології

докладніше

Економічний факультет

VI Міжнародна школа-симпозіум "Аналіз, моделювання, управління, розвиток економічних систем" (АМУР- 2012)

докладніше

Традиційна конференція "Перспективи розвитку і шляху вдосконалення фондового ринку"
докладніше

Факультет слов'янської філології і журналістики

18-19 жовтня запрошуємо взяти участь в роботі III Міжнародної наукової конференції "Семантика і прагматика мовних одиниць в синхронії і диахронии : текст, комунікації, культура"
докладніше

Факультет управління

З 3-6 жовтня в м. Євпаторія відбулася друга міжнародна науково-практична конференція "Управління розвитком підприємництва в сучасних умовах
докладніше

Факультет кримськотатарської і східної філології

15-17 жовтня запрошуємо взяти участь в роботі "3-ої Міжнародної школи-симпозіуму "Філологія без кордонів", присвяченій 135-літтю з дня народження Боданінського У.А.


докладніше

Факультет слов'янської філології і журналістики

Факультет слов'янської філології і журналістики запрошує взяти участь в щорічному конкурсі творчих робіт "Акула Пера-2012 "

докладніше

Факультет слов'янської філології і журналістики

Викладачі кафедри міжмовних комунікацій і журналістики взяли участь в обговоренні актуальних проблем ІНТЕРНЕТ-ЗМІ і майбутнього журналістики.

докладніше

Економічний факультет

Дорогі абітурієнти!
20 жовтня 2012 року Таврійський національний університет
імені В.І.Вернадського проводить
День відкритих дверей.
докладніше

Факультет управління

На факультеті управління пройшли перші студентські навчальні семінари з електронного управління.
докладніше

Філософський факультет

3 жовтня 2012 р. на базі філософського факультету відбулося звітно-виборне засідання Кримської асоціації філософів Російського філософського суспільства.

докладніше

Економічний факультет

28 вересня економічний факультет взяв участь в роботі круглого столу "Інтеграція освіти, науки і бізнесу".
докладніше

Увага!!!

Інформація для докторантів, аспірантів і претендентів !
докладніше

Філософський факультет

У вересні 2012 р. співробітники, аспіранти і студенти філософського факультету ТНУ імені В. І. Вернадського прийняли участь у ряді заходів.

докладніше

Економічний факультет

2 жовтня відбулася лекція шефа кримської митниці, Василя Набоки

докладніше

Факультет управління

Наприкінці вересня 2012 робочий візит до викладачів і студентів університету Нурланна, Норвегія в TNU, запланованих в рамках міжнародного проекту
СЕРА-2010/10117
докладніше

Філософський факультет

2 жовтня на філософському факультеті відбулася зустріч з відомим українським феноменологом Вахтангом Івановичем Кебуладзе.
докладніше


Поздоровляємо Ю. В. Норманську і
Н. А. Луценка
, а також їх наукових керівників, із захистом кандидатських дисертацій!!!

докладніше

Биологічний факультет

Вийшов новий випуск газети біологічного факультету "Биоlife"

докладніше

Ботанічний сад ТНУ


У Ботанічному саду почалося цвітіння хризантеми, запрошуємо тих, що усіх, що бажають милуватися на експозицію "Велика поляна".

Економічний факультет

Поздоровляємо!!!
Студентку 5 курсу спеціальності "Міжнародна економіка"
Гейдор Юнну Ігорівну
докладніше

Міжнародна науково-практична конференція "Архітектоніка фінансового простору і його інтеграційні пріоритети".
докладніше

Історичний факультет

Відкриття п'ятого Міжнародного воєнно-історичного фестивалю
"Альмінське дело- 2012"
докладніше

Биологічний факультет

Увага! Школярі 8-11 класів! Перші організаційні збори секції "Декоративне садівництво і ландшафтний дизайн"(зайняття безкоштовне) відбудеться 1 жовтня в 15.00 у Ботанічному саду ТНУ. Збір у Головного входу у Ботанічний сад.
Тел.: 066-50-33-014 - керівник секції Ганна Геннадіївна

Хімічний факультет

Вийшов у світ черговий номер газети хімічного факультету Лакмус
докладніше

Філософський факультет

Міжнародна конференція "Кубань - Крим: практика і перспективи розвитку громадянського суспільства і народної дипломатії", 18-19 вересня 2012 р.
докладніше

Філософський факультет

17-18 жовтня кафедра культурології проводить XXXІІІ наукові читання "Культура народів Причорномор'я з прадавніх часів до наших днів".
докладніше

День відкритих дверей

До уваги учнів 9 і 11 класів і випускників минулих років! 20 жовтня 2012 року Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського проводить День відкритих дверей.
У програмі:
1.Зустріч з ректоратом університету в актовому залі - 11.00.
2.Зустріч з деканами факультетів з 12.30.

докладніше

Тестовий доступ

Увага! До 31 жовтня у вільному доступі ресурси відомого видавництва SAGE : AGE Journals, SAGE Research Methods і SAGE Knowledge!
докладніше

IV Національна виставка-презентація
«Інноватика в сучасній освіті»

16 – 18 жовтня Таврійський Національний Університет іменi В.І.Вернадського взяв участь в IV Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» i уперше був нагороджений двома золотими медалями в номінаціях: "Розробка і створення сучасних інноваційних методик і технічних засобів навчання для впровадження в освітню практику" та "Інклюзивна освіта: "Відкрий вікно у світ""
докладніше

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТНУ!!!

 

Дорогі студенти, співробітники, викладачі, випускники університету! Сердечно поздоровляємо вас з 94-ою річницею утворення нашого Внз! Бажаємо усім міцного здоров'я, високого професіоналізму, інтелектуального зростання і творчих успіхів!!!
Ректорат ТНУ.

День працівників освіти


Шановні колеги!
Ректорат Таврійського національного університету імені
В.І.Вернадського поздоровляє Вас з професійним святом - Днем працівників освіти.

докладніше

Голова АРК в ТНУ

3 жовтня 2012 року голова Ради міністрів Криму Могильов А.В. зустрівся зі студентами Таврійського національного університету
імені В.І. Вернадського.
На зустрічі обговорювалася стратегія розвитку Криму.

докладніше

фотозвіт

відео

Урочиста церемонія нагородження переможців

27 вересня 2012 року в 11.00 в Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського(корп. № 2, вул. Ялтинська, 20) відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу студентських науково-дослідних робіт, дипломних і курсових робіт з актуальних питань пріоритетного розвитку Автономної Республіки Крим
"Стратегія 2020: ставка на молодь".

докладніше

Конференція з проекту Темпус

 

1-2 жовтня 2012 г буде проведена на Південному Березі Кримського півострова,(у пос. Малий Маяк, Україна.) завершальна Конференція ЕІСО в рамках реалізації міжнародного проекту ТЕМПУС.
У фокусі конференції – поширення досвіду, отриманого в результаті розробки спільних (біномінальних) електронних курсів в рамках реалізації проекту ТЕМПУС

докладніше

Друга Всекримська ярмарок вакансій

29 вересня 2012 р. в 12: 00 відбудеться Друга Всекримська ярмарок вакансій (м. Сімферополь, пл. Леніна). На ярмарку будуть представлені вакансії по усіх регіонах Криму. Відвідувачі ярмарку можуть без посередників зустрітися з представниками підприємств і підібрати собі необхідну роботу або місце навчання.

докладніше

Відділ міжнародних зв'язків інформує

25, 26 і 28 вересня в актовому залі корпусу "А" відбувся інформаційний семінар про можливості міжнародної діяльності для студентів ТНУ, що проводиться відділом міжнародних зв'язків. Семінар відвідало більше семисот студентів 1-3 курсів усіх факультетів.
Завдяки семінару студенти дізналися про існуючі міжнародні програми, особливості участі в них, фондах, міжнародних стажуваннях, учбових візитах, можливостях отримання подвійних дипломів, а також були освітлені питання, що стосуються процедури подання заявок до фондів на навчання/стажування за кордоном. Презентована на семінарі брошура, в якій детально описані можливості студентів ТНУ в міжнародній діяльності, буде розіслана учасникам семінару найближчими днями.

Відділ міжнародних зв'язків інформує

22 вересня 2012 року в ТНУ відбувся прийом іноземної делегації з Німеччини на чолі з обербургомістром р. Хайдельберга Еккартом Вюрцнером. В ході зустрічі обговорювалися можливості для стажувань талановитої молоді і обговорювалися подальші напрями співпраці. Офіційна частина закінчилася підписанням рамкового договору про співпрацю, який дозволить ТНУ упровадити комплексні повчальні програми і заходи в області інформаційних технологій спільно з партнерами. Представники делегації відвідали Школу м'яча, а також музей рідкої книги ТНУ.

Міжнародна археологічна і лінгвістична конференція

20-23 вересня 2012 р. в Криму при фінансовій підтримці Фонду А. фон Гумбольдта(Німеччина) уперше пройшла конференція "Гумбольдт-колег", в якій взяли участь учені, - "зірки" світової археології і лінгвістики - з Данії, Німеччини, Молдавії, Польщі, Росії, Румунії, Туреччини, України, Естонії, Японії.

відео

телесюжет

фотозвіт

Увага! Проект "ARGOS"

Участь студентів Таврійського національного університету
імені В.І.Вернадського в проекті "ARGOS" причорноморській мережі університетів BSUN

докладніше

Увага!!!

16-20 вересня за участю Таврійського національного університету
імені В.І.Вернадського проходила виїзна сесія Об'єднаного наукового радого з фундаментальних географічних проблем при Міжнародній Асоціації Академій Наук "Інформатизація географічних досліджень і просторове моделювання природних і соціально-економічних систем".

відео

Увага конкурс!


Відкритий конкурс на участь в стажуванні у Верховній Раді Автономної Республіки Крим в 2012-2013 рр.

докладніше

Увага абітурієнтам і студентам ТНУ!

Робиться набір дівчат і юнаків в хореографічний колектив Таврійського національного університету (народний танець, класичний танець, модерн і інші напрями)
контактний телефон: 0953210875 ( Ірина Валеріївна )

відео

Увага!!!

6 вересня на базі Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського пройшов II етап(півфінал) Всеукраїнської студентської олімпіади по програмуванню. Етап був організований одночасно в п'яти регіонах України(південь, центр, захід, схід, Київ) і є чвертьфіналом чемпіонату світу по програмуванню. По Україні взяли участь більше 150 команд, в ТНУ- 35 команд з 18 університетів півдня України.

результати олімпіади

Поздоровляємо усіх, що поступили в Таврійський національний університет імені В І Вернадського!!!

1 вересня в Таврійському національному університеті
імені В.І.Вернадського пройшло традиційне свято першокурсника. Запрошуємо подивитися поздоровлення першокурсникам
першого проректора ТНУ Чуян Е.Н. і моменти свята, що хвилюють.

відео

фотозвіт

Увага!!!


Таврійський національний університет оголошує набір студентів 2 і 3 курсів денної форми навчання на військову кафедру. Зустріч з представником кафедри підготовки офіцерів запасу відбудеться
28 вересня 2012 року в 13-00 в аудиторії 211 корп. А.
Детальніше - посилання на поточну инфу про військову кафедру
https://tnu.crimea.ua/vkafed/index.html


Відділ міжнародних зв'язків інформує

Увага! Пропозиції партнерства в конкурсах РП7 .

Шановні колеги, на сторінціhttp://global.crimea.edu/ru/node/574 Ви можете стежити за пропозиціями партнерства для участі в конкурсах РП7 у складі європейських консорціумів.докладніше

Оголошення про прийом в аспірантуру і докторантуру


Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського оголошує прийом в аспірантуру і докторантуру


докладніше

Информационная система   Министерство образования и науки Автономной Республики Крым  Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины  Образовательный портал Автономной Республики Крым  Педагогическая пресса